4-12 yaş grubu çocuklar için Bary Star’ın işinde profesyonel ekibi tarafından güvenli oyun alanlarında düzenlenen çeşitli etkinliklerle çocuklarımız daha verimli zaman geçirsin istiyoruz. Çocuklarımızın birbirleriyle tanışıp yeni arkadaşlıklar kurdukları sosyal alanları önemsiyoruz.

Çocuklarımızın keyifli ve güvenli vakit geçirmesi için tasarlanmış Bary Star konseptiyle Barut Acanthus & Cennet, sizlerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. 1-3 yaş grubu miniklerimiz için ücretli bakıcı hizmeti, Barut Acanthus Cennet’de sizleri bekliyor.

Bebek arabası, bebek yatağı, bebek telsizi, ana kucağı, mama sandalyesi, bebek önlüğü, biberon ısıtıcı, kettle, süt, bebek küveti, lazımlık/ bebek klozet kapağı, bez değiştirme süngeri, ıslak mendil, bebek şampuanı, bebek vücut losyonu, bebek lifi ücretsiz hizmetimizin kapsamı içindedir. Bary Star avantajlarından yararlanmak için lütfen rezervasyon sırasında ekibimize bilgi veriniz. İsteğinizi belirtmeniz durumunda konaklama süresi boyunca gerekli ekipmanlar sizlere temin edilecektir. Ayrıca otelin marketinde de bebek maması ve bebek bezi bulabilirsiniz.

Bary Star’ın profesyonel ve güvenilir ekibine rezervasyon yaptırmanız durumunda bebeğinize bakım hizmeti satın alma imkanı sunmaktayız. Sizler BarutAcanthus & Cennet’in keyfini çıkarırken bırakın, işinin profesyonelleri miniklerimizle ilgilensin.
Sizin için değerli olan bizim için de değerlidir!


BEBEK
YATAĞI


BEBEK
ARABASI


BEBEK
TELSİZİ


ANA
KUCAĞI


BEZ
DEĞİŞTİRME


BEBEK
KÜVETİ


BEBEK
LAZIMLIĞI


BEBEK ŞAMPUANI


BEBEK
LİFİ


BEBEK
ÖNLÜĞÜ


BİBERON
ISITICI


ISLAK
MENDİL


SU
ISITICI


MAMA
SANDALYESİ


UHT
SÜT


BEBEK MAMASI
(ücretli)


BEBEK BEZİ
(ücretli)


BEBEK BAKIMI
(ücretli)

Hayata bir çocuğun gözünden bakar gibi bakıyoruz, saf, temiz ve eğlenceli